Moda

Kısa Kollu Elbise Modelleri

Kadınlar için günlük kısa kollu elbise modelleri çok kurtarıcı parçalar olmaktadır. Kısa kollu elbiseler hem çok şık hem de çok rahattırlar. Çeşitli modelleri vardır. İsterseniz düz, isterseniz desenli elbiseler bulabilirsiniz. Günlük ya da daha şık modelleri de özel günleriniz için kullanabilirsiniz. Düz renk elbiseler daha çok tercih edilse de, bazı desenli elbiseleri çok seveceksiniz.

Kısa Kollu Elbise Modelleri

Kısa kollu elbise modelleri çok çeşitlidir. Tercih edebileceğiniz elbise modelleri şöyledir;

  • Kısa elbiseler
  • Uzun elbiseler
  • Orta boy elbiseler
  • Kemerli elbiseler
  • Yırtmaçlı elbiseler

Bunlar tercih edebileceğiniz modellerdir. Kısa elbiseler genelde düğünlerde ve kutlamalarda tercih edilir. Uzun elbiselerin sade modelleri günlük olarak giyilebilir. Modeline göre her çeşit elbise her yerde tercih edilebilir. Yırtmaçlı elbiseler daha sıra dışı ve şık görünmektedir.

Çiçekli Elbiseler

Çiçekli elbiseler yaz günleri çok tercih edilmektedir. Yazın ince kumaşlı, tüllü ve dantelli elbiseler tercih edilir. Kışın ise daha koyu renkli ve kalın kumaşlı elbiseler tercih edilir. Dar ve bol modelleri mevcuttur. Çiçekli kısa bir elbise ile düz renk bir ayakkabı ve çantayı kombin yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz renk elbisenin içinden bir renk olursa daha uyumlu görünecektir.

Pileli Elbiseler

Etekleri pileli elbiseler de şu sıralar oldukça popülerdir. Kısa ve uzun modelleri vardır ancak kısa elbiselerde pile daha hoş durmaktadır. Pileli elbise tercih edeceksiniz aksesuarlarınızı sade tutmalısınız, çünkü pileler elbisenize hareket katacaktır.

Asimetrik Kesim Elbiseler

Etekleri asimetrik olan elbiseler oldukça rahattırlar. Etek kısımlarındaki hareketlendirmeleri sizi farklı göstermeye yetecektir. Bu elbiseler genelde düz renk tercih edilmektedir. Ancak desenli olmasını isterseniz sadece etek kısmında ya da elbisenin üst kısmında olmalıdır. Fazla desen ve asimetrik kesim etek göz yorucu olacaktır.

Kot Elbiseler

Sportif ve rahat tarzıyla kot elbiseler de kadınlar vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kot midi boy ya da kısa boylu elbiseleri günlük olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz taba renk kemer ile kullanabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

Kapalı